Tehnoloogiad

MIKS EELISTADA COOPER&HUNTER SOOJUSPUMPA?

Kasutame kõigil õhk-õhk soojuspumpade mudelitel rahvusvaheliselt tunnustatud DC invertertehnoloogiat, mis on arendatud Cooper & Hunter’i tehase poolt.

  • Ülimadala sageduse ja pöördemomendi juhtimise tehnoloogia
  • Püsiva temperatuuri hoidmine ja energia säästmine

Kiire töötlemisjõudlus tänu DSP kiibi tehnoloogiale

Tõhus, stabiilne ja täpne.

DC inverteri poolt juhitud protsessor, mis on spetsiaalselt projekteeritud USA DSP tootja poolt just meie toodangule on süsteemiga seotud arvutustes täpsem, mis oluliselt parandab stabiilsust ja kompressori täpsust, et luua kliendile mugavam keskkond.

Aktiivne pingele kohanemise tehnoloogia
Seadmed töötavad laias pingevahemikus.
Rakendades pingele kohanemise tehnoloogiat, suudab Cooper&Hunter’i invertertehnoloogia tavaliselt töötada laias pingevahemikus 150-260 V, mis hoiab seadet pinge kõikumisel tekkinud mõju eest, soodustab toimimise stabiilsust, kaitseb tõhusalt tervet seadet ja pikendab selle eluiga.

 

R32 külmaaine
Keskkonnasõbralik ja madala süsinikusisaldusega.
Kasutades rahvusvahelise tunnustatud R32 külmaainet, ei hävita Cooper&Hunter’i invertertehnoloogia osoonikihti, olles keskkonnasõbralikum ja tõhusam.
See loob uue ajastu keskkonnakaitses.

 

Intelligentne vaikne seadme juhtimistehnoloogia
Vaikne ja mugav.
Tuginedes aerodünaamika ja akustika põhimõtetele, kasutab Cooper&Hunter’i invertertehnoloogia müra analüüsi ja tuvastamist ning ka arvutirakendust, et tõhusalt vähendada töötamismüra ja teha ruum täiesti vaikseks.
Eksklusiivne vaikne seadme juhtimistehnoloogia saavutab perfektse vaikuse ja mugavuse.

 

Kõrgekvaliteetne ja usaldusväärne kaitsetehnoloogia
Suurepärane kvaliteet.
Rakendatakse kõrgkvaliteetset ja usaldusväärset kaitsetehnoloogiat, sealhulgas FMEA analüüsi ja diagnostika rakendust.
Selle tõttu suudab C&H invertertehnoloogia säilitada normaalse töökindluse ka igasugustes rasketes ilmastikuoludes. Seda on kontrollinud üle 1500 testiga.
Kvaliteet on kontrollitud ja seadmete töökindlus on stabiilne.

 

Võimsusteguri parandamise tehnoloogia
Kõrge kasutegur kogu protsessi vältel.
C&H invertertehnoloogia kasutab digitaalse PFC tehnoloogiat, mille võimsustegur võib olla kuni 99% (sarnastel AC inverteritel jääb näitaja vahemikku ainult 80-90 %). See mõjutab vähesel määral vooluvõrku, samal ajal oluliselt soodustades elektrienergia edastamise tõhusust.

 

Digitaalse simulatsiooni juhtimise tehnoloogia
Madal vibratsioon ja madal müratase.
C&H inverter tehnoloogia kasutab täiustatud digitaalse simulatsiooni juhtimise tehnoloogiat ning järjepidevuse analüüsi ja dünaamilist analüüsi, et kavandada ja optimeerida kompressori torumagistraali. Sealhulgas toimuvad seadme mudelkatsetused, parameetrite identifitseerimine, koormuse identifitseerimine, efektiivne meta-mudel jpm selliselt et teostuks seadme töö madala müratasemega.

ENERGIA SÄÄSTMINE

Kinnised soojussüsteemid on üldiselt teistest tõhusamad. Tegelikult, jaotatav energia kadu tüüpilistes sundõhutusega süsteemides on hinnanguliselt koguni 40%, samas, kui prognoositav energiakadu kinnistes süsteemides jääb vahemikus 1% kuni 5%.
Arvestades tüüpiliste süsteemide efektiivsuse piiri, jääb see 18 SEER juurde, kuid kinnistes süsteemides, millest enamik on ENERGY STARi nõuetele vastavad, Cooper&Hunter kinnised süsteemid võimaldava saavutada kuni 23 SEER, mis vähendab oluliselt kommunaalkulusid. Lisaks, kuna siseruumid on võimalik jagada eraldi hallatavateks osadeks on võimalik vähem energiat raisata küttele või jahutusele tühjades ruumides.
Tänu seadmete tegevuse tõhususele ja ruumide eraldusvõimele, säästavad kinnised mini-split süsteemid rohkem energiat ja seega on seadmetel ka väiksem ökoloogiline jalajälg. Lisaks on kõigil meie uuematel C&H süsteemides kasutusel keskkonnasõbralik R32 külmaaine, mis aitab vältida osoonikihi kahanemist.

KÜLM PLASMA

  • Külma Plasma filtreerimissüsteemil on unikaalsed eelised: hävitab aktiivselt bakterite ja viiruste valgu väliskuju;
  • Kaob vajadus teist tüüpi filtreerimiseks; muundab kõik radikaalid nii vee, kui ka hapniku hulgast; moodustab tugeva, suunatud laetud osakeste ja vabade elektronide mahuvoo, et katta kogu ruum (ilma siseruumiventilaatori abita);
  • Filter ei viska tolmu, nikotiini, õietolmu ja muid osakesi lakke ja seintele, vaid kogub selle kokku.

Cold plasma filtrite tööpõhimõte tuleneb mitmekordsete elektromagnetiliste radade ühtsest tööst, selle tulemusel tekib konstruktiivselt hüdroksiidiooniga ( HO2- ) või hüdroksiid plasma. See aktiivne osake reageerib bakterite ja viiruste valgu membraaniga ja hävitab selle, et moodustuks vesi. Samamoodi lagundab see struktuuri keemilised ühendid (tolueen, atseetaldehüüd, formaldehüüd), samuti lõhnad ja allergeenid.

ANTIBAKTERIAALNE SUMMUTUSFILTER


Antibakteriaalne kiht aitab hävitada bakterid, viirused, stafülokoki, seened ja inhibeerib nende mikroorganismide leviku filtril. Filtri struktuur võimaldab püüda väikeosakesi suuruses 0,1 mikronit ja filtri puhtusastme on 95%.

NANO – TITAANIUM KATALÜSAATORINA KEMIKAALIVABA FILTER


Filter takistab ja eemaldab kahjulikud keemilised ühendid toaõhust ja toimib lõhnade ja gaasid vastu õhupuhastajana,  hävitades samal ajal ka baktereid. Tahke katalüsaator, titaandioksiid, nano-suuruste osakestena on tugevate oksüdeerivate omadustega. Kahjulikud keemilised ühendid (formaldehüüd, ammoniaak, vesiniksulfiid jms) lagunevad valguse toimel kiiresti kahjututeks komponentideks. Filtrit saab taaskasutada pärast otsese päikesevalguse käes regenereerimist. Veelgi enam, kogu protsess on täiesti keskkonnasõbralik.

 

LÕHNAVASTANE AKTIIVSÖEFILTER


Filter on tehtud aktiivsüsi mikrostruktuurist, mis omistab kahjulikud gaasid nagu ammoniaak ja vesiniksulfiid, samuti kõik ebameeldivad lõhnad. Filtril on kiire- ja kõrge omandamisvõime.

 

KATEHIIN ÕHUFILTER


Katehiin on looduslik aine, mis sisaldub teelehtedes ja see on antibakteriaalse mõjuga. Filtri pinnale rakendatakse katehiin spetsiaalse C&H tehnoloogia abil mis suurendab oluliselt pindade puhastamise tõhusust. See takistab bakterite paljunemist ja tapab vähki põhjustavaid aineid, näiteks stafülokok, streptokok, salmonella jms. Filtri tõhusus on 95%.

LEIA LÄHIM EDASIMÜÜJA

Cooper & Hunter Support

-

Support 24H

    Please fill out all required fields