Hakka edasimüüjaks

Hakka Cooper&Hunter õhksoojuspumpade ja kliimaseadmete volitatud edasimüüjaks!

 

Baltic CH OÜ on Cooper&Hunter kaubamärgi ametlik ainuesindaja Skandinaavias, Baltikumis ja teistes ida-Euroopa riikides.

 

Cooper&Hunter kaubamärgist on saanud kliimaseadmete turu juhtiv tegija. Kaubamärki Cooper&Hunter kandvaid tooteid eksporditakse enam kui 30 riiki ja piirkonda üle terve maailma. Eksportturgudele sisenemise järel on Cooper&Hunterist kasvanud välja tuntud kaubamärk, mida iseloomustab iga-aastane kiire ekspordimahtude kasv ja uute turgude lisandumine.

2017. aastal sõlmis ettevõte pikaajalise strateegilise partnerluse kokkulepped ettevõttega Zhuhai Vino Environmental Technology Equipment Co. Ltd. Ettevõtte kasvule globaalsel turul peaks andma kiirendava impulsi ettevõtte aktsiate ost. Zhuhais asuv tehas sai uue nime: Zhuhai Vino – Cooper&Hunter Environmental Technology Equipment Co. LTD.

Oleme koostõõle avatud ettevõte ja kui soovid hakata meie edasimüüjaks, siis oled õigel lehel.

 

Üldised eelised ja tingimused uutele edasimüüjatele on järgmised

 

Tarnetingimused ja tarne kiirus

 • Enamik meie kataloogis olevaid tooteid on kohe laos olema ja tooted on võimalik saada kätte mõne päeva jooksul.

 

Varuosad ja tehniline tugi

 • Kõigile meie pakutavatele toodetele on varuosad laos olemas ja varuosa saadetakse teile lähimast laost.
 • Varuosa saab kätte paari päeva jooksul.
 • Tehniline tugi on saadaval tööpäeviti ja võite saata päringuid ööpäevaringselt. Tehniliste küsimuste/probleemide korral täita meie kodulehel olev “support form” ja meie insenerid võtavad teiega ühendust ja aitavad teid.

Garantii

 • Kõikidele toodetele pakume täisgarantiid, st kõikidele osadele ja detailidele, mis sisalduvad meie käest ostetud tootes.
 • Garantii periood on 5 aastat.

 

Meiepoolne turundus

 • Baltic CH OÜ teeb regulaarselt reklaami ja turundab Cooper&Hunter kaubamärgi tooteid kõikides riikides, kus asuvad meie edasimüüjad. Meiepoolsed turundus ja reklaamitegevused on väärtuslik lisaboonus, sest aitab kasvatada edasimüüja müüki.
 • Teatud tingimustel on võimalik hüvitada edasimüüjale osa tema enda poolt tehtud ja faktiliselt tõestatud reklaamikuludest.

 

Miks on kasulik müüa Cooper&Hunter kliimaseadmeid?

 • Cooper&Hunter on tootnud õhksoojuspumpasid ja kliimaseadmeid enam kui 20 aastat. Pideva arendustegevuse ja täiustamise tulemusena on meie tooted äärmiselt töökindlad ja pretensioonide esitamine lõpptarbijate poolt on vähem kui 0,2%!
 • Cooper&Hunter’il on tooted  mis on spetsiaalselt loodud töötama ja kestma just põhjamaade karmis kliimas.
 • Cooper&Hunter’i õhksoojuspumbad säilitavad kõrge soojusvõimsuse ka väga madalatel temperatuuridel (-30 ° C)
 • Meie tooted on konkurentsivõimelise hinnaga.
 • Cooper&Hunter on tugev kaubamärk, mis kogub tuntust iga aastaga, mis omakorda teeb meie toodete edasimüümise lihtsamaks ka edasimüüjate jaoks.

 

 

Kui olete huvitatud võtma oma valikusse Cooper&Hunter tooteid ja hakkama meie volitatud edasimüüjaks, siis palume võtta meiega ühendust.

 

Olles veendunud vastastikkuses koostöö sobivuses, saadame teile meie toodete hinnakirja mis on mõeldud edasimüüjale.

Täitke alljärgnev vorm ja me võtame teiega ühendust, arutame võimalikku koostööd ja saadame teile meie edasimüüjatele mõeldud hinnakirja!

   Nimi*

  e-mail*

  Ettevõtte nimi*

  Kui pikalt olete tegelenud kliimaseadmetega ja mis on teie küsimused seoses võimaliku koostööga?*

  * All fields required

   

   

   

   

  Cooper & Hunter Support

  -

  Support 24H

   Please fill out all required fields