Meist

Baltic CH OÜ on Cooper&Hunter toodete ametlik maaletooja

Baltic CH OÜ müüb ja tarnib Cooper&Hunter tooteid Eesti, Läti, Leedu, Soome, Hispaania, Saksamaa turgudele.

Ladu asub Tallinnas ja tollilaod Riias, Klaipedas, Chelmis (Poola), Varnas (Bulgaaria)

Tallinnas asub ka varuosade ladu, samuti tehniline tugi ja insenerid, kes on alati abivalmis tehniliste küsimuste lahendamisel.

Cooper&Hunter toodete garantiijuhtumite protsent on alla 1%.

COOPER&HUNTER – tunneta mugavust

Õhukonditsioneerimise ja ventilatsiooni vallas enam kui 20-aastase kogemusega ettevõttest Cooper&Hunter on saanud HVAC-i turu juhtiv tegija. Kaubamärki Cooper&Hunter kandvaid tooteid eksporditakse enam kui 30 riiki ja piirkonda üle terve maailma. Eksportturgudele sisenemise järel on Cooper&Hunterist kasvanud välja tuntud kaubamärk, mida iseloomustab iga-aastane kiire ekspordimahtude kasv ja uute turgude lisandumine.

2017. aastal sõlmis ettevõte pikaajalise strateegilise partnerluse kokkulepped ettevõttega Zhuhai Vino Environmental Technology Equipment Co. Ltd. Ettevõtte kasvule globaalsel turul peaks andma kiirendava impulsi ettevõtte aktsiate ost. Zhuhais asuv tehas sai uue nime: Zhuhai Vino – Cooper&Hunter Environmental Technology Equipment Co. LTD.

warm_house

Meie kvaliteetsed ja töökindlad tooted on sertifitseeritud vastavalt enamikele suurematele rahvusvahelistele testimisstandarditele USAs, Kanadas ja Euroopa Liidus.

Oleme pühendunud tehnoloogilisele uuendusele ja tarbijale keskenduvale tootearendusele. Meie arendusmeeskond jätkab uute, kõrgeimatele kvaliteedistandarditele vastavate toodete väljatöötamist, pakkudes töökindlaid, energiasäästlikke ja kuluefektiivseid konditsioneerimislahendusi. Innovaatiliste lahenduste juurutamisel võtame me arvesse nii praeguseid kliente kui ka tuleviku tehnoloogiatrende. Oleme ühendanud kaasaegseimad elegantsed ergonoomilised lahendused mugavuse ja kõrgkvaliteetse tehnoloogiaga. Keskendume kestvale arengule ja parima võimaliku teenuse pakkumisele. Oleme pühendunud meie tarbijate elusid paremaks muutvate kvaliteetsete toodete tootmisele. Saate tutvuda meie toodetega siin

Cooper&Hunter muudab kuumad kohad jahedaks ja jahedad kohad meeldivamaks, tuues MUGAVUSUUENDUSED igasse koju ja ettevõttesse!LEIA LÄHIM EDASIMÜÜJA

Cooper & Hunter Support

-

Support 24H

    Please fill out all required fields